ŞİRKET POLİTİKASI

Firmamız, insan sağlığına, gıda güvenliğine, iş sağlığına ve güvenliğine, çevre güvenliğine, kalite ve hijyene azami ölçüde dikkat göstererek gıda kodeksine ve ilgili mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun üretim yapmayı amaç edinmiş bir kuruluştur.

“Sürekli iyileştirme” anlayışı doğrultusunda kalite ve teknolojimizi daima geliştirerek sektörde lider olmak bütün çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

Başarımızın temelinde, bütün çalışanlarımızın “müşteri memnuniyetini” birinci derecede sağlamak amacıyla sisteme yüksek motivasyonla etkin katılımını sağlamak yatmaktadır.

“Toplam kaliteye” ulaşmak için, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile aramızda sinerji oluşturarak, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, sistemimizi sürekli iyileştirmek temel hedefimizdir.

İşimizi yaparken doğaya zarar vermemeyi, kirliliği azaltmayı ve kaynakları verimli kullanmayı şirket politikası olarak benimsiyoruz.

Arkadaşlarımızın can güvenliğini her şey den önemli görüyor, iş güvenliği kurallarına uyulmasını takip ediyoruz.

Her türlü farklılığı zenginlik olarak algılıyor, gelişimlerine destek oluyoruz.

Ayrımcılığı reddediyoruz.

Bu hedeflere ulaşırken, insan hakları, hukuk kuralları ve etik değerlere riayet, şeffaflık, her alanda hesap verilebilirlik, alanlarında taviz vermemek ana prensibimizdir.

                                                                                                                                                                                            Genel Müdür